IT bez investic? Ano, s námi to jde!

V klasickém modelu provozování IT ve většině firem je standardem, že si společnost nakupuje jak fyzický HW, tak i licence, případně si pronajímá služby typu O365. Služba MyCore jde ještě dál a přináší možnost kompletního pronájmu veškerého potřebného vybavení – od počítačů, přes tiskárny, až po servery.

Pronájem vybavení je jedním, nikoliv však jediným benefitem – podstatou naší filozofie je, aby každá společnost, ale i každý její uživatel dostal vždy přesně to, co potřebuje, v okamžiku kdy to potřebuje, a zároveň aby se služba vždy přizpůsobila jeho potřebám. Každý jistě zná situaci, kdy přemýšlí, zda mu nabízené řešení bude postačovat na plánované období, nebo naopak, zda zbytečně neinvestuje příliš mnoho do řešení, které nikdy naplno nevyužije. Proto je každá naše služba vždy dodávána na měsíční bázi a roste nebo se smrskává spolu s potřebami klienta.

Každá objednaná služba pak obsahuje i garanci funkcionality – tedy i v tomto směru jdeme proti zažitým modelům IT podpory, kdy outsourcingové společnosti v podstatě vydělávají na nefunkčnosti klientů. Naším závazkem je poskytovat služby tak, aby fungovali – a pokud se stane, že něco nefunguje, Vy za to neplatíte. Naopak, naším závazkem je, abychom problém opravili co nejrychleji, a to i v případě, že je nutné vyměnit HW – neřešíte záruky, ani to, že máte zařízení v servisu – jednoduše dostanete zařízení nové a ihned můžete pokračovat v práci.

Co tedy naše služby MyCore obsahují?
 • HW vybavení (od počítače, přes síťové prvky, až po servery)
 • Licence veškerého potřebného SW (od operačních systémů, přes antivir, až po licence MS Office)
 • Veškerou technickou a uživatelskou podporu (máte jakýkoliv problém? Stačí zvednout telefon, napsat email, nebo zadat požadavek do helpdeskové aplikace – problém s Vámi vyřeší Váš správce, a to zdarma)
Jaké jsou hlavní finanční benefity?
 • Společnost nemá žádné vstupní náklady – ani na pořízení vybavení, ani na integraci. Ano, i prvotní nasazení jakékoliv služby MyCore je obsažena v měsíční ceně.
 • Veškeré měsíční náklady jsou snadno predikovatelné – vždy přesně víte, kolik jednotlivá služba stojí a nikdy na faktuře nenajdete nic navíc, ať se děje, co se děje.
 • Modulární řešení, které roste s Vámi – nemusíte předem uvažovat, co budete potřebovat za rok. Služby MyCore rostou s Vámi – ne z roku na rok, ale z měsíce na měsíc.
Jaké jsou technické benefity?
 • Jelikož to nejcennější, co každá společnost má, jsou její data, je prvním a nejdůležitějším benefitem automatické zálohování firemních dat a jejich dostupnost autorizovaným uživatelům odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení…
 • …a protože společnost je tvořena lidmi, zálohují se automaticky i jednotlivé počítače. Uživatel se nemusí bát, že přijde o cokoliv, co měl na svém PC a nestihl uložit na server.
 • Dohledové centrum, které je Vám k dispozici kdykoliv to potřebujete – a nemusíte se jej bát využít, veškerou podporu profesionálů dostáváte zdarma.
 • Centralizace a monitoring systémů – díky těmto dvoum věcem jsme schopni se postarat o veškeré systémy efektivně a navíc předcházet případným problémům. Samozřejmostí je řízení aktualizací a předcházení bezpečnostním hrozbám.
 • Již nikdy se nemusíte starat o to, jaký SW máte nainstalován – vše je řízeno centrálně, všechny počítače ve Vaší společnosti mají shodné SW vybavení ve shodných verzích.